Pamiętniki dziecka

Dzieci tak szybko dorastają. Ani się nie obejrzysz, nim Twoje maleństwo zacznie stawiać pierwsze kroki, wypowiadać pierwsze słowa, zawierać pierwsze przyjaźnie. Czasu nie da się zatrzymać. Dobre wspomnienia można natomiast uwiecznić. Najlepszą formą uchwycenia tych przełomowych chwil jest regularne prowadzenie pamiętników dziecka. Ta niepozorna książeczka to najlepsze, co możesz podarować swojej rodzinie. Tę decyzję docenisz jednak dopiero w przyszłości.

Pamiętniki dziecka – kreatywne budowanie wspomnień

Wspomnienia utrwalone w postaci tekstu lub zdjęcia będą ożywać w Twojej pamięci za każdym razem, gdy przewrócisz kolejną kartkę pamiętnika. Dostępne w naszym sklepie modele podzielone są na rozdziały, w których znajdziesz drobne sugestie, ale ostateczna inicjatywa co do wyboru konkretnej formy wyrazu należy do Ciebie. Pamiętniki niemowlaka to kreatywny sposób na tworzenie rodzinnej historii. Ludzka pamięć bywa ulotna, a pierwsze zapamiętane momenty pochodzą na ogół z okresu przedszkolnego. Dzięki zdjęciom oraz zapiskom w prosty sposób wyjaśnisz swojemu potomkowi, jak wyglądało jego życie jeszcze zanim zaczął chodzić czy mówić.

Pamiętniki niemowlaka – radość dla dorosłego dziecka

Niektórzy rodzice na kartach takich książek zapisują również ważne wydarzenia z późniejszego okresu dorastania malucha. Takie uzupełnione pamiętniki dziecka będą doskonałym prezentem na jego osiemnaste urodziny, a nawet na ślub. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na bieżące dzielenie się zapiskami z pociechą, czy powiesz jej o tym dopiero wtedy, gdy ta będzie już dorosła. W pełni świadomy, dojrzały człowiek z pewnością doceni taki gest, a zapoznawanie się z jego własnymi wspomnieniami z najmłodszych lat wywoła wiele wzruszeń. Być może dzięki temu w przyszłości sam stworzy pamiętniki niemowlaka dla swoich potomków.

Taki niepozorny gadżet to doskonały prezent dla każdego, kto w najbliższej przyszłości spodziewa się narodzin dziecka. Nie zapomnij dodać go zatem do paczki, którą wręczysz przyjaciółce na baby shower. Ostatnim dzwonkiem do podarowania takiego upominku są chrzciny.

Pamiętniki przyszłej mamy – pamiątka na całe życie

Pojawienie się dziecka na świecie poprzedza aż dziewięciomiesięczny okres ciąży. Ten czas oczekiwania jest fascynujący dla obu rodziców, ale w pełni doświadcza go jedynie kobieta. Pamiętniki przyszłej mamy zostały stworzone z myślą o bohaterkach, które przez niemal czterdzieści tygodni noszą swoje ukochane maleństwa pod sercem. Czują, jak zarodek rozwija się, regularne obserwują go na monitorze USG, rozmawiają z nim, dzielą się swoimi przemyśleniami i obawami. Każdą kolejną wizytę lekarską czy ruch dziecka w brzuchu teraz będą mogły uwiecznić w specjalnej książce, która utrwali najmilsze wspomnienia. Pamiętniki przyszłej mamy to najlepsza możliwa pamiątka z okresu ciąży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium