Ranking zabawek dla 6-latka – ancymon.com.pl 0

Wraz z wiekiem, u dzieci pojawiają się wyższe wymagania dotyczące prezentów czy zabawek. Zmieniają się też dość płynnie zainteresowania, bo każdy młody człowiek stara się jak najlepiej poznawać świat. Przygotowany przez nas ranking zawiera propozycje, które poza rozrywką wnoszą do życia pociechy także pewne wartości edukacyjne czy rozwijają ważne w przyszłości umiejętności. Oto zestawienie zabawek dla 6-latków, które są atrakcyjną alternatywą dla wszechobecnych dziś urządzeń elektronicznych.

5. Zestaw autek z napędem Mini Wheeee-ls!

Uwielbiają je dzieci w praktycznie każdym wieku. Z pewnością wynika to z ich ponadczasowej stylistyki, przywodzącej na myśl postaci z kreskówek, znanych z ekranu telewizora. Niewątpliwą zaletą zestawu autek Mini Wheeee-ls! od producenta B.est Toys jest ich napęd – niepotrzebne są żadne baterie, bo poruszają się dzięki wewnętrznej sprężynie, którą naciąga się poprzez pociągnięcie samochodzika do siebie. Tego typu zabawki dla 6-latka chłopca z pewnością stymulują prawidłowy rozwój ruchowy. Wykonano je z gumy, dzięki czemu są bezpieczne nawet w przypadku bezpośredniego upadku pociechy. Sprawia to także, że zderzenia z elementami otoczenia są mniej dokuczliwe dla pozostałych domowników. Ta zabawka dla 6-latka ma nawet dobrze przemyślane opakowanie, które producent zaleca wykorzystać jako garaż, czyli miejsce postoju zabawek – wszystko w trosce o środowisko naturalne.

4. Pacynki na palce Pinky Pals

Wielu z nas, dorosłych, może wydawać się, że pacynki to twór zapomniany przez historię, który już nie wróci. Jednak moda panująca na rynku na kreatywne zabawki dla 6-latki lubi się powtarzać. Zestawy Pinky Pals są uporządkowane tematycznie, stanowiąc zgraną kompozycję postaci. Są doskonałym sposobem na integrację między rodzicami a ich potomkami – dobrze opowiedziana, angażująca historia tuż przed pójściem spać z pewnością ułatwi zasypianie. Zachęcają one również najmłodszych do samodzielnego wymyślania historii, które mogą potem prezentować w szerszym gronie. Wzmacnia to pewność siebie oraz rozwija umiejętności społeczne, więc cechy szczególnie pożądane we współczesnym świecie. Zabawki dla 6-latka tego rodzaju z pewnością odpowiadają za pobudzanie wyobraźni i często skutecznie zastąpią telewizję czy smartfon. Pacynki Pinky Pals są nieduże, dzięki czemu można je z łatwością przenosić oraz zabierać ze sobą nawet w najdalsze podróże.

3. Pluszak króliczek od Jellycat

Jest wiele zabawek dla 6-latka, które towarzyszą mu również w dalszej drodze życia, często trafiając do następnych pokoleń w rodzinie. O popularności wszelkiego rodzaju pluszaków niech świadczy fakt, że dorośli kupują je nie tylko dla dzieci – często również obdarowują się nimi wzajemnie. Wybierając króliczki od Jellycat, warto mieć świadomość, że zostały one wykonane z wyselekcjonowanych, delikatnych w dotyku materiałów. To bestseller nie tylko w Polsce, bo są one chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych z pewnością znajdą swoich adoratorów i jako zabawki dla 6-latka chłopca staną się nieodłącznym towarzyszem dziecka na wiele lat. Podkreślamy, że angielska marka Jellycat nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe przytulanki już od 1999 roku, więc warto zainteresować się także innymi produktami tej firmy.

2. Eduludo Additions – nauka liczenia od Djeco

Wybór odpowiednich zabawek edukacyjnych dla 6-latka ma niebagatelny wpływ na późniejsze postrzeganie procesu nauki. Proste reguły, jakie panują w grze Eduludo Additions, sprawiają, że dziecko samodzielnie może zmierzyć się z dość prostymi zagadkami matematycznymi (samodzielnie sprawdzając swoje odpowiedzi), skupiającymi się głównie na doskonaleniu umiejętności dodawania. Atrakcyjna szata graficzna oraz przyjemne w odbiorze postaci zwierzęce sprawiają, że pociecha sama jest zainteresowana taką forma rozrywki. Doskonale przygotowuje ona do rzeczywistości szkolnej. Jako zabawka dla 6-latka wyposaża go w jedną z podstawowych umiejętności, zapewniając lepszy start. Warto pomyśleć o przyszłości – z prostą matematyką nie rozstajemy się do końca życia, a sprawne rachunki pamięciowe ułatwiają wiele codziennych czynności.

1. Klocki „jeżyki” Bristle Blocks

Tworzenie to czynność mocno angażująca, która daje również dużo satysfakcji. Do grona kreatywnych zabawek dla 6-latki z pewnością należy zaliczyć klocki firmy Bristle Blocks. Ich innowacyjna konstrukcja sprawia, że w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, można je łączyć w praktycznie dowolny sposób. Różnej wielkości zestawy idealnie wręcz nadają się na prezent. Specjaliści polecają je jako element terapii ruchowej, gdyż doskonale stymulują rączki dziecka. Sprawdzą się w roli zabawki dla 6-letniej dziewczynki, jak i chłopca w tym samym wieku.

Tak wygląda przygotowany przez nas ranking zabawek dla 6-latka. Znalazły się w nim różnorodne przykłady produktów, które gwarantują godziny doskonałej zabawy oraz w znacznym stopniu wspomagają rozwój ruchowy czy emocjonalny dziecka, przygotowując je w przyjazny sposób do realiów nauki w szkole.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium