Ranking zabawek dla 7-latka – ancymon.com.pl 0

Wybór prezentu dla 7-latki nierzadko sprawia problem nie tylko dalszej rodzinie i znajomym. W związku z dynamicznym rozwojem dziecka oraz jego zainteresowań nawet rodzice nie są w stanie za nimi nadążyć. Aby ułatwić wszystkim dorosłym podjęcie dobrej decyzji, zdecydowaliśmy się przygotować kilka propozycji zabawek, na które, naszym zdaniem, warto zwrócić szczególną uwagę.

5. Kolorowanka w rolce – kosmos Rex London

Wśród wielu mądrych zabawek dla 7-latka zdecydowanie warto wyróżnić kolorowanki edukacyjne. Szczególnie że jest to rozrywka nie tylko do użytku domowego – niewielkie rozmiary sprzyjają zabieraniu jej ze sobą w podróż. Wyjątkowy produkt firmy Rex London to rolka z kolejnymi planszami, wprowadzającymi dziecko w niezwykle interesujące realia kosmosu. Oprócz tego, że jest to przystępna forma pozyskiwania wiedzy, rozwija również ważne dla dziecka umiejętności. Daje możliwość ćwiczenia motoryki, ale przede wszystkim jest to lekcja koncentracji i cierpliwości – ponad dwa metry zadrukowanego papieru sprawia, że pociecha chce odkrywać kolejne kolorowanki i łamigłówki. Zestaw zawiera kompletną zabawkę dla 7-latka, na którą składa się rolka oraz wygodny do transportu ołówek z wkładami w siedmiu kolorach.

4. Zestaw origami – Samolot

Sztuka precyzyjnego składania papieru, znana jako origami, jest doskonałym ćwiczeniem manualnym, które jednocześnie rozwija kreatywność. Firma Djeco przygotowała gotowy zestaw, na który składa się 20 zadrukowanych arkuszy papieru do złożenia zgodnie z instrukcją krok po kroku. Świetnie sprawdzą się one w roli prezentu dla 7-latka − chłopca, bo nie wymagają żadnych nadzwyczajnych umiejętności. Czasem nieoceniona może okazać się pomoc rodzica, jednak w przeważającej większości przypadków dziecko poradzi sobie samodzielnie. Dzięki ciekawym nadrukom oraz dołączonym naklejkom pilotów są dużo atrakcyjniejsze od tradycyjnych samolotów, które składa się z czystej kartki papieru. Latają również sporo dalej, przez co dają więcej satysfakcji podczas późniejszej zabawy. Jako iż jest to zabawka dla 7-latka, niebagatelną rolę odegra tutaj wyobraźnia. Konkretnym samolotom wystarczy przypisać nazwy, stworzyć dookoła nich historię, a potem sprawdzić, który z modeli poleci najdalej. Gwarantowana rozrywka na wiele godzin!

3. Zestawy do tworzenia biżuterii Djeco

Są to raczej zestawy, które większość konsumentów postrzega jako zabawki dla dziewczynki 7-letniej, choć z własnego doświadczenia wiemy, że równie często interesują się nimi chłopcy. Dostępne zestawy skomponowane są tak, aby umożliwić jak największą liczbę kombinacji. Każde pudełko zawiera wszystkie niezbędne produkty, które pozwalają samodzielnie komponować biżuterię. Firma Djeco specjalizuje się w produkcji zabawek dla 7-latka, stawiając przy tym na wysoką jakość wykonania. Bardzo często takie zestawy stają się wspólnym zainteresowaniem rodzica i dziecka, co z pewnością sprzyja większej ilości spędzanego wspólnie czasu. Oprócz wielu godzin doskonałej zabawy, ich głównym celem jest pobudzenie wyobraźni, a co za tym bezpośrednio idzie – rozwój kreatywności, która bardzo liczy się we współczesnym świecie.

2. Gra w gąskę Little Goose Little Dutch

Popularne gry planszowe, obecne z nami od pokoleń, szczególnie szybko znudzą się starszym członkom rodziny, którzy rozegrali już tysiące partii. Wśród dostępnych na rynku zabawek dla 7-latka warto rozważyć przepiękną grę planszową Little Goose. Jej producentem jest rodzinna firma Little Dutch, której właściciele wkładają całe serce w swoje wyroby. Celem rozgrywki jest doprowadzenie własnej gąski do stawu – po drodze na graczy czekają niezwykle ciekawe przygody! Gra przeznaczona jest dla od 2 do 6 graczy, więc sprzyja spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi. Jako mądra zabawka dla 7-latka uczy koncentracji oraz idei uczciwej rywalizacji. Kładzie także w dużej mierze nacisk na rozwój umiejętności społeczno-poznawczych. Do pudełka dołączona jest polskojęzyczna instrukcja. Największe zalety gry Little Goose to proste reguły oraz szybkie tempo rozgrywki.

1. Zestawy klocków Micro Waffle

Z oferty produktów z grupy Waffle te zestawy są przeznaczone dla najstarszych dzieci – składają się z większej liczby mniejszych elementów oraz tworzą bardziej skomplikowane wzory. Umożliwiają zarówno układanie modeli 2D, jak i 3D. Producentem klocków jest polska firma Marioinex, która przez lata istnienia na rynku zdobyła zaufanie setek tysięcy rodziców. Szukając zabawki dla dziewczynki 7-letniej, zdecydowanie nie można przejść obok nich obojętnie. Dzięki ogromnej dowolności w tworzeniu wymarzonych wzorów rozwija się kreatywność oraz wyobraźnia, w tym również przestrzenna. Oczywiście klocki można kolekcjonować i łączyć pomiędzy poszczególnymi zestawami – są one w pełni kompatybilne.

Tak wygląda przygotowane przez nas pełne zestawienie zabawek dla 7-latka i 7-latki. Uwzględniliśmy produkty adekwatne do wieku dzieci, które wnoszą do ich życia pewne walory edukacyjne oraz pozwalają na rozwój kluczowych umiejętności, takich jak koncentracja czy zdolności manualne.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium