Hulajnogi

Hulajnogi składane dla dzieci

W naszym sklepie internetowym możesz zakupić hulajnogi składane dla dzieci Scoot & Ride. Są nowoczesne, a zarazem innowacyjne, dzięki czemu możesz podarować swojemu dziecku idealną hulajnogę, która będzie z nim przez wiele lat, ponieważ będzie „rosła” razem z nim! Początkowo zabawka może być używana jako bezpieczny jeździk, jednak w kilka sekund zamienisz go w hulajnogę. W każdym z tych wariantów możesz regulować wysokością elementów. To, co zachwyca w naszych hulajnogach, to także design. Futurystyczne hulajnogi, które są połączeniem czerni oraz innego koloru (możesz zdecydować się na jedną z wielu barw), zachwycają wyglądem. Nasze hulajnogi składane dla dzieci są towarzyszami maluchów od pierwszego do 5 roku życia! Cała zasługa spoczywa na budowie przedmiotu, który podlega licznym regulacjom i można dopasować go do wymagań, a także możliwości każdego dziecka.

Hulajnogi dziecięce

Hulajnogi dziecięce stanowią jedną z najbardziej ukochanych zabaw przez najmłodszych. Mogą być w ruchu i szybko przemieszczać się nawet po wąskich miejscach. Hulajnogi dziecięce z naszej oferty spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa, ale także wygody. Nasze hulajnogi można w wygodny sposób złożyć, a później umieścić w samochodzie i zabrać na wycieczkę rodzinną. Doskonale sprawdzają się również podczas zabaw w domu mniejszych dzieci, kółka nie rysują podłogi. Ogromną zaletą, jaką posiadają hulajnogi, jest mała waga. Możesz zamienić ją w ciągu jednej chwili w hulajnogę na trzech kółkach. Jazda na hulajnodze to doskonałe ćwiczenie, które uczy maluchów równowagi, ale również pozwala na bezpieczne pokonywanie różnych odległości. Nasz produkt posiada bowiem specjalny system safety-pad. Polega on na wykorzystaniu podkładki, jaka chroni przed przewróceniem się hulajnogi na nierównym podłożu. Zamów hulajnogę dla swojego dziecka w jednym z ośmiu pięknych kolorów!

Kaski Scoot and Ride dla dzieci

Kaski Scoot and Ride dla dzieci są niezwykle lekkie – ich waga wynosi mniej niż 250 gramów! Mają niesamowity design, a przy tym są niebywale wytrzymałe. Dlatego też świetnie sprawdzą się podczas wielu zabaw i sytuacji. Są zaprojektowane w taki sposób, aby pasować zarówno dla najmłodszych w wieku roku, jak i pięciu lat. W naszym sklepie kupisz kolorowe kaski, które łatwo się zakłada. Twoje dziecko będzie robić to samodzielnie.

Kaski dziecięce


Bezpieczeństwo dzieci podczas zabaw jest najważniejsze. Kaski dziecięce to sposób na uniknięcie poważnych obrażeń podczas upadku. Jednocześnie przyzwyczajanie malucha do zakładania takiej ochrony sprawi, iż będzie on chętnie korzystał z kasków w przyszłości, już jako dorosły. Zobacz kaski dostępne w naszym sklepie internetowym i wybierz jeden z nich dla swojego ukochanego dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium