O nas

Pomysł na Sklep Ancymon narodził się w głowie młodej mamy, poszukującej miejsca gdzie może znaleźć piękne rzeczy dla swojego dziecka. Kompletując wyprawkę poszukiwałam sklepu, w którym nie tylko mogę zrobić zakupy, lecz także dowiedzieć się więcej na temat produktów, sposobu ich użycia, gdyż bardzo łatwo zgubić się w ich gąszczu. Mój Sklep Ancymon jest realizacją tego pomysłu i odpowiedzią na powyższą potrzebę.

Zarówno w sklepie stacjonarnym i jak i tutaj w sklepie internetowym możecie spotkać tą młodą mamę, która często jak Wy jest zmęczona i zagubiona ale jednocześnie szczęśliwa z bycia mamą i chcąca dla swojego dziecka jak najlepiej. I choć w macierzyństwie najważniejsze nie są rzeczy, to użyteczne a zarazem piękne produkty potrafią uratować nie jedną kryzysową sytuację i uczynić ten czas jeszcze piękniejszym.

Wiele godzin poświęcam na wyszukiwanie użytecznych, potrzebnych, ułatwiających życie, czasem nawet niezbędnych produktów, które testuję ja, moja rodzina oraz bliscy znajomi. Asortyment który wprowadzam, to produkty które ja jako mama i kobieta chciałabym mieć dla mojego dziecka. Znajdziecie tu mnóstwo polskich marek, oraz ciekawe nowinki zza granicy.

Możecie mnie spotkać w sklepie stacjonarnym w Rzeszowie, od którego wszystko się zaczęło, zapraszam Was w odwiedziny, na zakupy, po zawsze szczerą poradę a czasem zwyczajnie na nasze babskie pogaduchy :)

Tą młodą mamą jestem ja, Ania i bardzo miło mi Cię gościć

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium