Lampki

Urządzanie dziecięcego pokoiku to czysta przyjemność. Przeznaczone do tego wnętrza akcesoria są tak piękne, że trudno oderwać od nich wzrok. Nie inaczej jest z bezprzewodowymi lampkami led dla dzieci, które znalazły się w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Dziecięce lampki led – dla niemowląt i kilkulatków

Te urocze lampki o kształtach, nawiązujących do świata zwierząt, sprawdzą się zarówno w pokojach niemowlaków, jak i kilkuletnich maluchów. W przypadku tych pierwszych będą pełniły przede wszystkim funkcję ozdobną, ale nie tylko. Modele z pozytywką mogą ułatwić i znacznie skrócić proces układania dziecka do snu. Z silikonowych lampek dla dzieci skorzystają również mamy. Zapalenie głównej lampy sufitowej w danym pomieszczeniu na czas nocnego karmienia jest właściwie bezcelowe, niepotrzebnie rozbudza bowiem tylko mamę oraz niemowlę. Dużo lepszym pomysłem będzie skorzystanie z delikatniejszego źródła światła. Dzięki temu aktywność ta obu stronom upłynie w dużo milszej atmosferze.

Z każdym kolejnym rokiem dzieci stają się coraz bardziej świadome. To naturalne, że u wielu z nich rodzą się różnego rodzaju lęki. Lampki rabbit & friends do pokoju dziecięcego pozwolą maluchom stopniowo oswoić ciemność. Każdy rodzic powinien uszanować strach młodego człowieka, nawet gdy nie jest on niczym uzasadniony. Podarowanie maluszkowi takiej lampki jest wyrazem szacunku oraz jasnym dowodem akceptacji.

W pełni bezpieczne bezprzewodowe lampki led dla dzieci

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet rodzica właściwie na każdym etapie rozwoju. Obecne w tej kategorii lampki nie stanowią dla maluchów żadnego zagrożenia. Światło emitowane przez dziecięce lampki led w wersji na baterie lub z ładowarką jest delikatne i nie drażni wrażliwych niemowlęcych oczu. Lampki nie wymagają podłączenia do prądu, eliminując tym samym ryzyko wypadków związanych ze spięciami. Co więcej, nie posiadają one również kabla, w który starsze dziecko mogłoby się zaplątać podczas zabawy. Należy ponadto podkreślić, że lampki nie nagrzewają się, ich dotknięcie nie skutkuje zatem bolesnymi obrażeniami. Co równie ważne, w przeciwieństwie do swoich szklanych odpowiedników, silikonowe lampki dla dzieci nie stłuką się, gdy niechcący zostaną zrzucone na podłogę.

Uwielbiane przez maluchy lampki rabbit & friends do pokoju dziecięcego

Prezentowane tu akcesoria dostępne są w delikatnych, pastelowych kolorach. Rodziców, którzy stawiają na utarte schematy, z pewnością zadowoli fakt, że producenci przygotowali różowe i niebieskie wersje, zgodne z tradycyjnym podziałem na atrybuty dziewczęce oraz chłopięce. Bez obaw można jednak od tego zwyczaju odejść i postawić na alternatywne barwy. Lampki rabbit & friends do pokoju dziecięcego, które wśród maluchów cieszą się dużą popularnością, występują także w kolorach białym, żółtym czy szarym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium