Miseczki

Miseczki dla dzieci i niemowląt

Nauka jedzenia i picia to dla małego dziecka twardy orzech do zgryzienia. Chociaż przyjmuje się, że maluszki są przygotowane do jedzenia z talerzyka w okolicach siódmego-ósmego miesiąca życia, trzeba mieć świadomość tego, że zawsze jest to proces niełatwy, który niemal na pewno często będzie powodował u malucha napady frustracji i który będzie wiązał się z poplamionym ubrankiem oraz jedzeniem lądującym na stole i podłodze. Dlatego wszyscy świeżo upieczeni rodzice powinni zaopatrzyć się w specjalne miseczki do karmienia niemowląt.

Jakie powinny być dobre miseczki do karmienia niemowląt?

Pod względem budowy miseczki do karmienia niemowląt nie różnią się zbytnio od standardowych, „dorosłych” naczyń, z których my korzystamy na co dzień. Oczywiście, nie powinny one być wykonane ze szkła, porcelany i innych materiałów, które łatwo mogą ulec zbiciu i pokaleczyć maluszka. Dobrym rozwiązaniem będą miseczki dla dzieci wykonane z melaminy lub silikonu spożywczego. Są to materiały całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością, a w dodatku – bardzo wytrzymałe. Co oczywiste, naczynia takie powinny być także pozbawione wszelkiego rodzaju ostrych krawędzi.

Podstawową różnicą między miseczkami dla niemowląt a tradycyjnymi naczyniami dla dorosłych jest obecność w wielu modelach dziecięcych specjalnej przyssawki, która umożliwia przymocowanie miski do blatu stołu lub półki zamocowanej w wózku. Warto również zwrócić uwagę na kolor modelu – im bardziej kolorowa i wesoła będzie miseczka, tym łatwiej będzie przekonać maluszka do korzystania z niej.

Najlepsze miseczki dla niemowląt i dzieci w sklepie internetowym Ancymon

W naszym sklepie internetowym Ancymon rodzice niemowląt i małych dzieci znajdą najróżniejsze miseczki do karmienia niemowląt, które będą doskonałym rozwiązaniem dla maluchów, które skończyły pół roku. Oferujemy estetyczne i wytrzymałe naczynia wykonane w stu procentach z bezpiecznego i wytrzymałego silikonu spożywczego lub melaminy spożywczej.

Kolorowe, lekkie miseczki dla dzieci i niemowląt znakomicie nadają się do podawania najmłodszym członkom rodziny smacznej, ciepłej zupki lub owsianki. Materiał dobrze trzyma utrzymuje ciepło jedzenia, a jednocześnie chroni rączki pociechy przed ewentualnym oparzeniem.

Dbamy o to, by proponowane przez nas miseczki do karmienia niemowląt były nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Akcesoria, które możesz kupić w naszym sklepie, są udekorowane na dnie kolorowymi rysunkami zwierzątek. Jeszcze bardziej zachęca to najmłodszych do zjedzenia całego obiadku i odkrycia, jakie sympatyczne zwierzę kryje się na dnie! Zapoznaj się z różnorodną ofertą naszych miseczek do karmienia niemowląt i dzieci i wybierz miseczki i zestawy obiadowe, które będą idealne dla Twojej pociechy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium