Książki

Książeczki dla dzieci i rodziców

Książeczki dla dzieci są bardzo ważne na początkowym etapie ich życia. W końcu to właśnie zmysł wzroku odgrywa kluczową rolę w pierwszych latach życia maluszka – a dzięki specjalnym, kolorowym książeczkom dzieci mogą nie tylko poznawać kolory, ale także poznawać przedmioty, rośliny czy zwierzątka. To właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym Ancymon można znaleźć szeroki wybór najróżniejszych książeczek dla dzieci – zarówno dla tych najmłodszych, jak również dla tych nieco starszych.
Pierwsze książeczki dla dzieci można kupić już w momencie, gdy zauważymy, że maluszek zaczyna żywo interesować się otoczeniem. To właśnie wtedy najlepszym rozwiązaniem będą proste książeczki z dużymi, kolorowymi obrazkami. Pokazywanie maluszkowi obrazków zwierzątek, roślin czy świata i jednoczesne opowiadanie historii o nich to najlepszy sposób na to, by zainteresować dziecko otoczeniem i pomóc mu w naturalnym rozwoju. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze książeczki dla dzieci w początkowym okresie życia, które pomogą maluszkowi w nauczeniu się liczb, liter czy kolorów.

Abecadło. Proste słowa Abecadło. Proste słowa
Producent: Wyd. Dragon
Cena:

12,99 zł

szt.
zobacz więcej
Labirynty dla dzieci Labirynty dla dzieci
Producent: Pryzmat
Cena:

10,99 zł

szt.
zobacz więcej
Rysowanie krok po kroku. Pojazdy Rysowanie krok po kroku. Pojazdy
Cena:

14,99 zł

zobacz więcej
  • nowość
 400 zabawnych naklejek. Słonik 400 zabawnych naklejek. Słonik
Producent: wyd. Yoyo
Cena:

19,99 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
 Cud rodzicielstwa - Natuli Cud rodzicielstwa - Natuli
Producent: wyd. Natuli
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej

Oferta sklepu Ancymon – książeczki nie tylko dla najmłodszych!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kolorowe książki z bajkami i interesującymi historiami ogrywają ważną rolę także w kolejnych latach życia malucha. Dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o uwielbiane przez dzieci od wielu lat pozycje, takie jak słynna seria książek z przygodami żółwia Franklina czy rozwijające spostrzegawczość i kreatywność albumy z ukrywającym się w otoczeniu Wally’ym.
Rodzicom i ich pociechom oferujemy także szeroki wybór książek tematycznych o przyrodzie, środkach transportu czy zawodach, które nie tylko znakomicie nadają się do czytania przez rodziców do snu, ale także do nauki samodzielnego płynnego czytania. W ofercie mamy także książeczki dla dzieci, które będą doskonałym pierwszym krokiem do nauki języka angielskiego.

Książki dla świeżo upieczonych rodziców w sklepie Ancymon

Książki odgrywają jednak ogromną rolę nie tylko w przypadku małych dzieci, ale także w przypadku świeżo upieczonych i przyszłych rodziców. Pojawienie się w domu pierwszego malucha jest wydarzeniem wyjątkowym, na które trudno się przygotować w stu procentach. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że to, jak postępujemy z niemowlakiem w pierwszych miesiącach jego życia oraz to, jak zachowujemy się w jego obecności, może znacząco wpłynąć na jego rozwój emocjonalny. Dlatego ofertę naszego sklepu postanowiliśmy wzbogacić o specjalne książki poradnikowe dla par spodziewających się dziecka i świeżo upieczonych rodziców.
Co powinnaś wiedzieć o porodzie naturalnym? Jak nosić dziecko, byś czuła się komfortowo, a ono było bezpieczne? Jak radzić sobie ze stresem i złością w obecności malucha? Z takimi sytuacjami musi zmierzyć się wiele par, a profesjonalnie opracowane książki są najlepszym sposobem na to, by należycie się do nich przygotować. Dzięki temu pierwsze lata życia dziecka będą zdecydowanie radośniejsze dla niego, a dla rodziców – mniej stresujące!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium