Suavinex

Smoczki silikonowe Suavinex

Smoczek to jedno z najważniejszych akcesoriów, w które muszą zaopatrzyć się świeżo upieczeni rodzice. Wielu ekspertów jest zdania, że korzystanie przez malucha ze smoczka nie tylko działa na niego uspokajająco, ale także sprawia, że dziecko szybciej zasypia. Akcesoria te mogą mieć jednak znacznie więcej zalet, a oferowane przez nas smoczki silikonowe Suavinex są na to najlepszym dowodem.

Suavinex – wysokiej jakości akcesoria najlepsze dla najmłodszych

Dlaczego warto wybrać właśnie smoczki Suavinex? Ta uznana marka została założona w 1983 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji najlepszych akcesoriów dla najmłodszych, które pomagają dzieciom rosnąć szczęśliwie i zdrowo. Pierwsze miesiące i lata życia malucha to często bardzo wymagający okres nauki, rozwoju organizmu czy ząbkowania. Suavinex produkuje praktyczne, całkowicie bezpieczne akcesoria, które w trym trudnym czasie pomagają zarówno maluszkom, jak również ich rodzicom.

Takie są też smoczki silikonowe Suavinex. Akcesoria te produkowane są bez użycia szkodliwych materiałów i substancji, takich jak bisfenol A. Kupując je, masz pewność, że wybierasz akcesoria, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka.

Czym są smoczki fizjologiczne Suavinex?

W sklepie internetowym Ancymon dokładamy wszelkich starań, byś mogła znaleźć u nas wyłącznie najlepsze i najbezpieczniejsze akcesoria wspomagające prawidłowy rozwój Twojej pociechy. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować Ci smoczki fizjologiczne Suavinex.

Fizjologiczne smoczki Suavinex nazywane są także symetrycznymi. Są to modele o nieco spłaszczonym kształcie – takie same zarówno w części górnej, jak i dolnej. Ich zaletą jest to, że automatycznie, bardziej niż standardowe akcesoria, dopasowują się do jamy ustnej pociechy. Co więcej, ze względu na symetryczny kształt smoczka fizjologicznego nie ma znaczenia, którą stroną umieścisz go w buźce malucha.

Kup smoczki Suavinex w naszym sklepie internetowym Ancymon

W naszym sklepie internetowym Ancymon znajdziesz szeroki wybór smoczków silikonowych Suavinex w najróżniejszych kolorach. Wiele smoczków Suavinex to modele zdobione uroczymi grafikami przedstawiającymi uwielbiane przez najmłodszych zwierzątka, takie jak pieski i kotki.

Oferowane przez nas smoczki fizjologiczne Suavinex to produkty zalecane przez stomatologów dziecięcych. Mają one specjalny kształt, dzięki któremu wywierają minimalny nacisk na podniebienie, a ponadto pozostawiają więcej miejsca językowi, dzięki czemu ssanie staje się bardziej naturalne. Smoczki Suavinex cieszą się popularnością w wielu krajach – między innymi w Hiszpanii, w której zostały zatwierdzone przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, i we Włoszech, gdzie zaleca je Włoskie Stowarzyszenie Specjalistów Ortodoncji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium