Śpiworki do wózków i fotelików

Przedstawiamy wielofunkcyjne otulacze i śpiworki do wózka, nosidełka oraz fotelika samochodowego. Na długiej liście ich zalet wymienić należy przede wszystkim pragmatyzm, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Te gadżety naprawdę ułatwiają życie rodzicom!

Zamiast dodatkowej warstwy ubrań – otulacze do wózka lub fotelika

Każdy świeżo upieczony rodzic doskonale wie, jak wielką sztuką jest ubranie niemowlaka w celu wyjścia z domu. Małe rączki i nóżki bronią się, jak mogą przed włożeniem w kurteczkę lub kombinezon. Dzięki specjalnym otulaczom do wózka możesz przynajmniej na jakiś zapomnieć o tej czynności, która jest męcząca nie tylko dla dziecka, lecz także dla Ciebie. Maleństwo wystarczy wygodnie ułożyć na otulaczu, a następnie zapiąć go, gdy wychodzicie na zewnątrz i odpiąć, gdy wchodzicie do sklepu czy restauracji. To rozwiązanie ma jeszcze jedną niesamowitą zaletę – niemowlęcia nie trzeba rozbudzać za każdym razem, gdy temperatura w jego otoczeniu ulega zmianie. Co więcej, takie śpiworki do wózka mają dużo większą tolerancję rozmiarów niż standardowe ubrania. Oznacza to, że nie musisz kupować nowego egzemplarza za każdym razem, gdy maluch nieco podrośnie.

Bezpieczna podróż ze śpiworkami do fotelika samochodowego

Kwestią, która w życiu rodzica jest jeszcze ważniejsza od wygody, jest oczywiście bezpieczeństwo dziecka. Dzięki prezentowanym tu akcesoriom możesz jednak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i skorzystać z rozwiązania, które jest komfortowe i bezpieczne równocześnie! Otulacze i śpiworki do fotelika samochodowego minimalizują ryzyko nieszczęśliwych wypadków w trakcie podróży dalekodystansowych oraz tych w obrębie jednego miasta.

Wszelkie wyjazdy z małym dzieckiem to wyższy poziom wtajemniczenia. Jego bagaż jest kilkukrotnie cięższy i większy objętościowo od walizek obu rodziców. Musisz zapakować wystarczającą ilość picia, jedzenia, zabawek oraz ubrań. Jeżeli pociecha nie ma w zwyczaju spać w trakcie jazdy, potrzebny będzie przemyślany program rozrywkowy. Śpiworki do nosidełka, które jednocześnie pełni funkcję fotelika, zdejmą z Twoich barków kilka zmartwień. Jeśli zdecydujesz się na któryś z modeli otulaczy, nie będziecie musieli zatrzymywać auta każdorazowo, gdy zajdzie potrzeba rozebrania malucha lub, co gorsza, podejmować ryzykownej próby zmiany ubrania w czasie jazdy. Gdy klimatyzacja zacznie działać pełną parą, by niemowlę się nie przegrzało, wystarczy delikatnie rozchylić brzegi śpiworków do fotelika samochodowego.

Urocze śpiworki do nosidełka i wózka z wytrzymałych i przyjaznych dziecku materiałów

Żadnemu z prezentowanych tu gadżetów nie odmówisz również walorów estetycznych. Wzory wybierane przez ich producentów są po prostu urocze. Dzięki nim każdy wózek, nosidełko i fotelik staną się jeszcze piękniejsze. Materiały, z których zostały wykonane, są po pierwsze w pełni bezpieczne dla niemowląt, a po drugie – wytrzymałe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium