Akcesoria

Akcesoria do smoczka dla dzieci

Smoczek – jeden z najważniejszych artykułów, w które powinni zaopatrzyć się świeżo upieczeni rodzice. Choć kwestie dotyczące tego, kiedy powinniśmy zacząć dawać maluchowi smoczek nadal są podzielone, jedno nie ulega wątpliwości – warto go mieć! To jednak nie wszystko, bo równie ważne są najróżniejsze akcesoria do smoczka, dzięki którym jego używanie przez niemowlaka zawsze będzie bezpieczne.

Jakie akcesoria do smoczka warto kupić?

Obecnie wybór smoczków na rynku jest bardzo szeroki. Możemy podzielić je między innymi na smoczki dla wcześniaków, noworodków, niemowląt, kauczukowe, lateksowe i silikonowe oraz uspokajające, ortodontyczne czy dynamiczne. Jednak niezależnie od tego, z jakiego modelu korzysta Twoja pociecha, bardzo przydatne okażą się praktyczne akcesoria do smoczka. Jakie warto kupić?

Podstawą jest etui do smoczka, które przyda się zarówno w domu, jak również podczas spacerów i wyjazdów. Trzeba pamiętać, że smoczek przez długi czas znajduje się w ustach dziecka. Co za tym idzie, wszelkie znajdujące się na nim bakterie i zabrudzenia mają niemal otwartą drogę do organizmu dziecka. Warto zatem w możliwie największym stopniu ograniczać możliwość osadzania się bakterii i drobnoustrojów na smoczku, korzystając właśnie z etui do smoczka.

Innymi przydatnymi akcesoriami są zawieszki do smoczka. O ile bowiem w domu czy mieszkaniu etui raczej się nie zgubi, o tyle jego zapodzianie podczas spaceru czy wakacyjnego wyjazdu jest już całkiem możliwe. Zawieszka do smoczka umożliwia przyczepienie etui lub smoczka w dowolnym miejscu, na przykład do wózka.

Etui i zawieszki do smoczka w sklepie internetowym Ancymon

W naszym sklepie internetowym Ancymon znajdziesz praktyczne akcesoria, takie jak wspomniane wyżej etui i zawieszki do smoczka. Posiadamy szeroki wybór zarówno szczelnie zamykanych, wyposażonych w uchwyt etui, jak również zawieszek do smoczków, które z łatwością można przyczepić do wózka czy dziecięcego łóżeczka. Wszystkie akcesoria są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i ciekawych, dziecięcych kształtach.

Nie tylko zawieszki i etui do smoczka. Co jeszcze u nas kupisz?

Utrzymanie dziecięcego smoczka w czystości i jego higiena ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia Twojej pociechy. Dlatego warto zaopatrzyć się nie tylko w praktyczna akcesoria do smoczka, ale także specjalne artykuły do jego czyszczenia.

W trosce o zdrowie Twojego maluszka w sklepie Ancymon przygotowaliśmy specjalną ofertę płynów do czyszczenia powierzchni oraz mycia butelek i smoczków, dzięki którym w profesjonalny sposób wyczyścisz dziecięce artykuły. Co więcej, możesz u nas kupić także specjalne pojemniki do sterylizacji smoczków w kuchence mikrofalowej. Wykorzystanie ich jest doskonałym sposobem na proste i szybkie pozbycie się drobnoustrojów i bakterii z powierzchni smoczka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium