Klocki

Oryginalne klocki dla dziecka i niemowlaka

W początkowym okresie życia dziecko najczęściej uczy się przede wszystkim poprzez zabawę. To właśnie w ten sposób poznaje otaczający je świat, rozwija swoje umiejętności manualne i psychofizyczne oraz kreatywność. To właśnie dlatego pierwsze zabawki, jakie kupisz swojemu maluchowi, powinny zapewniać mu zarówno zabawę, jak również podstawową edukację. W naszym sklepie internetowym Ancymon znajdziesz kolorowe i całkowicie bezpieczne klocki dla dziecka, które przydadzą mu się w pierwszych latach życia.

	 Mini Waffle City Shop  Marioinex Mini Waffle City Shop Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Mini Waffle 35szt Marioinex Mini Waffle 35szt Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini Waffle Air Show  Marioinex Mini Waffle Air Show Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Mini Waffle 70szt Marioinex Mini Waffle 70szt Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini Waffle 140szt Marioinex Mini Waffle 140szt Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini Waffle City Port Marioinex Mini Waffle City Port Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini Waffle City Street Marioinex Mini Waffle City Street Marioinex
Producent: Marioinex
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana układanka farma - Lelin  Drewniana układanka farma - Lelin
Producent: Lelin
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana układanka pojazdy- Lelin Drewniana układanka pojazdy- Lelin
Producent: Lelin
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie powinny być pierwsze klocki dla dziecka?

Z pewnością wielu świeżo upieczonych rodziców zadaje sobie pytanie, kiedy można kupić maluchowi pierwsze klocki. Teoretycznie uznaje się, że odpowiednim momentem do kupna niemowlakowi pierwszych tego typu zabawek jest czas, w którym kończy on dziewięć-dwanaście miesięcy. Jest to jednak granica umowna, dlatego należy po prostu bacznie obserwować dziecko i to, jak przebiega jego rozwój. Im więcej zainteresowania otoczeniem wyraża niemowlak i im częściej miętosi w rączkach różne przedmioty, tym wyraźniejsze są sygnały, że można kupić mu pierwsze klocki.

Pozostaje jednak pytanie: jakie powinny być pierwsze klocki dla dziecka? Pierwszym aspektem, o jakim należy pamiętać, jest materiał, z którego są one wykonane. Zapomnijmy o plastikowych, twardych klockach posiadających małe elementy i ostre krawędzie. Pamiętaj, że niemowlaki mają dość słabo rozwinięte zdolności manualne, a ich wrodzona ciekawość sprawia, że wiele przedmiotów ląduje w buzi. Małe i plastikowe zabawki mogą zatem wyrządzić dziecku sporą krzywdę.

Najlepszym wyborem dla niemowląt będą klocki dla dzieci wykonane z gumy, tektury lub materiału gumopodobnego. Są one całkowicie bezpieczne podczas zabawy, a do tego lekkie, co dodatkowo zachęca maluchy do wielogodzinnej zabawy. Oczywiście pierwsze zabawki powinny również być kolorowe – wielobarwne elementy nie tylko wzbudzają większe zainteresowanie u małych dzieci, ale też sprzyjają rozwijaniu kreatywności i nauce podstawowych kolorów.

Kup klocki Waffle w naszym sklepie internetowym Ancymon

W ofercie naszego sklepu internetowego Ancymon znajdziesz najróżniejsze klocki dla dziecka, między innymi oryginalne klocki Waffle, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród rodziców i dzieci w wielu krajach na całym świecie. Klocki Waffle są wykonane z innowacyjnego materiału, przypominającego gumę, który można wyginać bez ryzyka uszkodzenia.

W sklepie Ancymon posiadamy różne zestawy tych klocków dla dzieci – zarówno małe zestawy budownicze, jak również duże komplety, posiadające nawet sto czterdzieści elementów. Kolorowe klocki można ze sobą łączyć w dowolne konstrukcje, trenując w ten sposób kreatywność i zdolności manualne. Co więcej, klocki Waffle sprzyjają też nauce logicznego myślenia i rozwijaniu zainteresowań otaczającym malucha światem. Dodatkowo spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu masz pewność, że Twój maluch podczas zabawy nie zrobi sobie krzywdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium