Wsparcie w karmieniu

Wkładki laktacyjne i inne akcesoria do karmienia

Okres karmienia niemowlaka to dla wielu świeżo upieczonych mam czas bardzo stresujący i wymagający. Niekontrolowane wycieki mleka z piersi w pierwszej fazie karmienia, niechęć dziecka do ssania piersi czy wątpliwości dotyczące tego, w jakim miejscu można karmić piersią. Karmiące mamy zmagają się z wieloma wątpliwościami i pytaniami, dlatego warto kupić akcesoria, które zapewnią Ci profesjonalne wsparcie w karmieniu. W naszym sklepie internetowym Ancymon znajdziesz wkładki laktacyjne, woreczki do mrożenia pokarmu i inne akcesoria przydatne w czasie karmienia.

Wkładki laktacyjne – wielorazowe czy jednorazowe?

Wkładki laktacyjne są niezbędnymi akcesoriami podczas karmienia dziecka piersią, ponieważ wchłaniają wyciekające z piersi mleko. Wiele świeżo upieczonych mam boryka się z niekontrolowanymi wyciekami mleka w początkowym okresie karmienia, gdy laktacja nie jest jeszcze unormowana. Najczęściej to właśnie wtedy kobiety są narażone na pojawiające się na ubraniach w okolicach biustu mokre plamy, które bywają bardzo krępujące i często utrudniają codzienne funkcjonowanie. Akcesoria te przydają się jednak także w późniejszym okresie karmienia – zdarza się, że mleko wycieka z piersi jeszcze chwilę po zakończeniu karmienia i wtedy również wkładki laktacyjne są nieocenione.

Jeśli chcesz kupić te akcesoria, masz do wyboru dwa warianty – wkładki laktacyjne wielorazowe lub jednorazowe. Te pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, nadają się do wielokrotnego użytku, co jest rozwiązaniem korzystniejszym z punktu widzenia ekonomicznego. Wkładki laktacyjne jednorazowe należy wyrzucić do kosza po pierwszym zastosowaniu – są mniej ekologiczne i w dłuższej perspektywie bardziej kosztowne, ale niezwykle przydają się w podróży lub w sytuacji, gdy znajdujemy się poza domem.

Kupując wkładki laktacyjne miej na uwadze fakt, że pokarm początkowy może się sączyć z piersi jeszcze przed porodem. Dlatego o swój komfort warto zadbać wcześniej i nie zwlekać z zakupem tych praktycznych akcesoriów.

Woreczki do mrożenia pokarmu i inne akcesoria wspierające karmienie

Podczas okresu karmienia przydatne mogą się okazać również woreczki do mrożenia pokarmu. Przydadzą się one mamom, które mierzą się z nadmierną laktacją i nie chcą marnować pokarmu, nie mogą przebywać ciągle z dzieckiem, a chcą by maluch był karmiony naturalnym pokarmem oraz tym, które mają nieregularną laktację.

W naszym sklepie internetowym Ancymon można znaleźć najróżniejsze praktyczne akcesoria będące profesjonalnym wsparciem w okresie karmienia. Oferujemy jednak nie tylko wkładki laktacyjne wielorazowe i jednorazowe oraz woreczki do mrożenia pokarmu, ale także silikonowe zbiorniki na pokarm, podgrzewacze i sterylizatory.

Zależy nam na tym, by przyszłe i świeżo upieczone mamy mogły u nas kupić wyłącznie najwyższe jakościowo artykuły. Dlatego naszym klientkom oferujemy produkty i akcesoria uznanych i renomowanych marek, takich jak Beaba czy Lansinoh, które cieszą się dużą popularnością wśród mam na całym świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium